TARİH:  2 Aralık 2005

GAZETE/DERGİ: Birgün

Zıtların kesiştiği nokta 

Orijinal Adı: In Her Shoes, Yönetmen: Curtis Hanson, Oyuncular: Cameron Diaz, Toni Colette, Brooke Smith, Mark Feuerstein Türü: Dram Ülke: ABD 


Yerinde Olsam, ayakkabı numaralarından başka hiçbir ortak yönü ol mayan iki kardeşin çok neşeli ve aynı zamanda yürek parçalayıcı hikâyesini anlatıyor. Maggie ve Rose Feller siyah ve beyaz gibi birbirinden farklı kendi tarzı ve amaçları olan iki kız kardeş. 

Maggie tam bir parti kızıdır. Liseden mezun olduktan sonra birçok iş değiştirmiştir, ve tek yeteneğinin karşı cins üzerinde yarattığı etki olduğunu düşünmektedir. Rose ise Princeton’da eğitim görmüş bir avukattır. Philadelphia’nın en büyük hukuk firmalarından birinde muhteşem dekore edilmiş bir ofiste çalışmaktadır. İyi bir evi vardır ama dış dünya ile arası gerçekten iyi değildir, sürekli şikayet etmektedir. 

İki kız kardeş, birbirlerine saygı göstermeyi ve yeniden kardeş olmayı öğrenerek birlikte yolculuk yapacaklardır. Yolun sonunda öldüğünü düşündükleri büyükannelerine ulaşacaklar ve ondan büyük hayat dersleri alacaklardır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2020 -CuneytCebenoyan.com